Remonty bez zbędnych problemów

Jako fachowe studio aranżacyjne, spełniamy oczekiwania naszych klientów, którzy przychodzą do nas po inspirację i koncepcje. Wdrażając sugestie naszych zleceniodawców, ustalamy z nimi każdy detal danego pomieszczenia mieszkalnego. Integrujemy tradycję z nowoczesnością, by nieprzerwanie nasze pomysły były nietuzinkowe, a tym samym przytulne, ponadczasowe i pełne domowego nastroju. Dzięki temu są takie niezwykłe. Pielęgnujemy każdy fragment projektu. Dekorujemy przestrzeń, żeby ciągle była wygodna, pełna światła, ciekawych ergonomicznych i optymalnych aranżacji

Dekorator wnętrz proponuje kompleksową obsługę, na którą składa się m.in. formowanie planu koncepcyjnego, opracowanie techniczne, selekcja materiałów a także oszacowanie kosztów i nadzór całej realizacji. Z nami powstaną piękne kuchnie, luksusowe salony, bezpieczne pokoiki dziecinne. Projektowanie wnętrz jest naszym hobby, dlatego, bezustannie robimy to z zaangażowaniem. 


Remonty Wrocław - realizacje fot.1

Korzystanie z naszych usług to dla zleceniodawcy wygoda, oszczędność czasu oraz gwarancja sprawnej realizacji całego przedsięwzięcia, jakim jest aranżacja wnętrz. Wskazane jest skorzystać z doświadczenia i wprawy profesjonalnego człowieka, jakim jest architekt wnętrz! Dobra aranżacja wnętrza to jedna z najistotniejszych składowych sukcesu – zarazem w kreowaniu miejsca pracy jak również prywatnej przestrzeni. 
Firma Usługi Budowlane Remigiusz Stachura podczas realizowanych prac wspiera się na opinii swych ekspertów oraz koncepcjach usługobiorców. Dlatego też za każdym razem udaje się kolektywnie stworzyć perfekcyjne wnętrze.
Kompleksowe remonty przeprowadzane przez nasze przedsiębiorstwo obejmują absolutnie wszystkie etapy prac. 


Remonty Wrocław - realizacje fot.2

Nasza firma będzie w stanie zająć się całym wnętrzem od podłogi aż po sufit – gładzie, kładzenie paneli, malowanie oraz tapetowanie, podwieszane sufity, et cetera – niewątpliwie dzięki bogatemu wachlarzowi oferowanych usług. 
Przedsiębiorstwo Usługi Budowlane Remigiusz Stachura funkcjonuje na rynku już od długich lat, stąd też filarem wszystkich działań przedsiębiorstwa jest duże doświadczenie.
Przedsiębiorstwo Stachura nie skupia się na jednym typie pomieszczeń. Przyjmuje zlecenia dotyczące równocześnie domów i mieszkań, jak również przykładowo obiektów biurowych czy obiektów handlowych.
Nie zawsze jednak zakupione lokum odpowiada swoim układem zleceniodawcy. Stąd Stachura specjalizuje się też w tworzeniu ścianek działowych. 


Remonty Wrocław - realizacje fot.3

Jest to niewątpliwie rozwiązanie w szczególności dużo prostsze do wykonania i znacznie szybsze, niżeli tworzenie murowanych ścian. Nie musimy się jednak martwić się o bezpieczeństwo. Tworzone ścianki działowe nie tylko spełnią normy przeciwpożarowe, lecz także są bardzo trwałe jak i pewnie scalają się ze ścianką nośną. Dzięki takiemu rozwiązaniu każde wnętrze można bez problemu przekształcić według indywidualnej potrzeby.

Usługi Budowlane Remigiusz Stachura
Remonty Wrocław

ul. Budziszyńska 84/9
54-436 Wrocław
Tel. 507973006
NIP: 8941814615
REGON: 020435248

galeria usług stachura-budownictwo.pl
Fotografia - piękne udokumentowanie faktu
Kompletowanie wspomnień, kolekcjonowanie pięknych zdjęć to dla wielu z nas sposób na zachowanie, każdej ważnej chwili naszego życia, w pamięci. Profesjonalny fotograf pomoże jeszcze dodatkowo wyeksponować znaczenie jakiegoś ważnego dla nas dnia. Będzie zarówno na chrzcinach,...
Jaki wybrać aparat fotograficzny
Każdy kto kupuje swój pierwszy aparat fotograficzny ma nie lada problem. Duża ich ilość na rynku sprawia, że potencjalny nabywca dostaje zawrotu głowy. Nawet doświadczony użytkownik, który zmienia aparaty fotograficzne co jakiś czas, kupując coraz lepsze modele, ma z tym nie lada...
Zabawa i nauka. Zajęcia dla dzieci
Jako wzorowi rodzice, winnyśmy zadbać, o zrównoważony progres własnych dzieci. Pożądane byłoby zagwarantować im bezpieczne, ale w szczególności wesołe dzieciństwo. Wielokrotnie dokonuje się to w grupie rówieśników. Zachwalamy wówczas takie miejsce, gdzie dzieciaczki będą...